نظرات جالب یکی از نتورکر های حوب کشورمون درباره تلفیق هنر آقای محمدرضا قدسی نیا

سلام به دوستان
من از سال 79 با نتورک آشنا شدم و ازین 18 سال حداقل 12سالش رو مشغول بودم و انواع اونا رو اعم از باینری چندسطحی ماتریسی یونی لول و جدا شونده رو کاملا آشنایی کامل دارم اما درمورد پلن تلفیق هنر باید بگم که واقعا مه! فوق العاده مهندسی و واقع بینانه طراحی شده و روزبروز هم داره کاملتر و پربازده تر میشه. ان شاءالله خبرای خوشی هم در اردیبهشت ماه در انتظار دوستداران خواهد بود بطوری که کارشناسان نتورک و فعالیتهای فضای مجازی پیش بینی کردن طرح جدیدی که در آینده پلن درآمدزایی تلفیق رو بروز شکوفا می کنه طوریه که انفجار نتورکی در سطح کل نتورک کشور رخ میده، فقط نمونه یک کوچیک اشاره میکنم که: هر تعادل 3-3 معادل 528000 تومان پورسانت خواهد بود!!!
اینها برای جو دادن و تبلیغ و اینجور چیزا نیست، بلکه یک تفکر ایده آل پشتش نهفته ست.
همون طور که دوستان تلفیقی می دونن، با توجه به طرح یورویی شدن و جهانی شدن این سیستم، آمار خیره کننده ای در دست هست که تا پایان سال 97 صادرات محصولات تلفیق به 28 کشور دنیا راه یافته و پیش بینی میشه این آمار به حدود 100 کشور دنیا هم برسه. و امیدواریم حاصل هنر ایران و ایرانی به کل 205 کشور دنیا هم برسه و تو هر کدوم از اونا یک دفتر هم داشته باشیم.
عزیزانی که عنوان میکنن فلان دفتر توسط فلان سازمان یا نهاد پلمپ شده کذب محضه! مگه میشه شرکتی با این عظمت و اینهمه پتانسیل کاری و فروش فوق العاده و صادر کننده نمونه و کارآفرینی نمونه درش تخته بشه و مجوز هم نداشته باشه و حمایت هم نشه؟!!!
جهت اطلاع عرض می شود، مقایسه ای که شرکت تلفیق هنر نسبت به شرکتهای دیگر نتورکی در کشور (البته با کمال احترام برای دیگر شرکتها و بدون کوچکترین نکته تخریبی نسبت به آنها) مواردی به نظر دوستان می رسد:
1- دارای پلن درآمدزایی باینری قدرتمند و عادلانه نسبت به دیگر پلن های چندسطحی ( معرفی 2 تا 4 نفر و آموزش آنها برای تکرار همین روش معرفی، بجای تهیه لیست چندصد نفره و معرفی آنها بصورت خورشیدی)
2- دریافت پورسانت بصورت هفتگی و سریعتر، نسبت به دریافت ماهانه به شرط فاکتور و خرید ماهانه و اکتیو بودن جایگاه و تشویق و اعمال فشار به دیگر اعضا برای خرید بیشتر!!!
3- درنظر گرفتن سهام صنایع مس کشور 18% برای اعضا، در مقابل نداشتن هیچگونه سهم از شرکتهای متبوع
4- قیمت کالاهای خریداری شده از 5% تا 50% پایینتر از قیمت داخل بازار، در مقابل قیمت کالاهایی به مراتب بالاتر از قیمت بازار (که در توان خریدار نمی باشد)
5- کالای یکبار خرید و خاصیت عتیقه بودن آن جهت استفاده در منزل که حاصل هنر 7000 ساله هنرمند ایرانی و دارای اصالت ایران باستان می باشد
6- جایگزین شدن این کالا در آینده نزدیک بجای صادرات نفت و معرفی به کشورهای جهان
7- سرمایه گذاری اندک حداکثر 3،300،000 تومان در مقابل خریدهای میلیونی و ایجاد فاکتورهای سنگین ماهانه در شرکتهای دیگر
8- عدم وجود ریسک کاری و متحمل شدن زیان و خسارت مالی
9- پلن تعیین شده بر اساس موازین شرعی و اسلامی با اختصاص بن خرید کالا در شروع هر استپ(گام) رشد زیرمجموعه
10- حمایت از تولید ملی و صنایع دستی و هنری
11- دارای مجوز از صنایع دستی و میراث فرهنگی و گردشگری توریستی
12- جذب توریست از کل جهان و معرفی محصولات هنری به آنها
13- دلگرم شدن هنرمند ایرانی و هموطنان تولید کننده در کشور
14- رونق بازار صنایع دستی و هنری در کشور و گسترش و آموزش آنها چه در داخل و چه در خارج از مرزهای ایران
15- تولید ف پایه(مس) در ایران به عنوان دومین تولید کننده مس در جهان و صادرات بیشتر این ف
16- دارنده بیشترین سهم از هنرها و صنایع دستی در جهان (200 از 300 هنر جهانی) که اولین شرکت توسعه دهنده آن در ایران تلفیق هنر می باشد
17- باثبات ترین پلن درآمدزایی در بین شرکتهای نتورک در کشوربا سقف درآمدی فوق العاده
… و خیلی مزیتهای دیگر که در آینده نزدیک قابل لمس خواهند بود.
پس دوستان عزیز، کمی واقع بینانه تر به موضوع بپردازید و انصافا قضاوت کنید تا علاقه مندان به نتورک گمراه و دده نشوند. چرا که تخریب و یا شیفت دادن و یا بدگویی از دیگر نتورکها کاری کاملا ناشیانه و غیر حرفه ای می باشد که در شان هیچ نتورکری نیست.
با تشکر از حوصله شما

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فیلسوف حکیم ارد بزرگ خراسانی / Philosopher Orod The Great نکس وان پیکس|جدیدترین عکس بازیگران با یادداشت توسعه فردی همکلام شماییم. دوربین های دیجیتال منثور دنیای صورتی من Amy توانایی علم آروین وبگاه شخصی امیرحسین